Адаптери STC-SET-T20
Адаптери STC-SET-T20
  • Для застосування швидкозатискних пристроїв BESSEY на багатофункціональних столах, наприклад, Festool MFT і Sortimo WorkMo, з діаметром отвору 20 мм і товщиною стільниці від мін. 19 мм до макс. 25 мм